ГрошіДніпроСуспільство

Мешканці Дніпропетровщини можуть отримати 13200 гривень нової допомоги від ООН

Агентство ООН у справах біженців виплачує матеріальну допомогу для внутрішньо переміщених осіб і тих, хто постраждав від воєнних дій. Загальний розмір допомоги становить 13 200 гривень. Про це повідомили у пресслужбі Управління Верховного комісара ООН, передає Телеканал D1.

Подати заявку можна у спеціалізованому центрі, адреси яких можна знайти на офіційному сайті.

Допомогу можуть отримати:

– ВПО від 24 лютого;

– ті, хто нікуди не виїжджав, але постраждав від воєнних дій у Дніпропетровській, Полтавській, Одеській, Запорізькій, Кіровоградській, Черкаській, Харківській, Чернігівській і Сумській областях (цей перелік може бути розширений);

– ті, хто повернувся до місць постійного проживання після вимушеного переміщення.

При цьому допомога призначається лише уразливим категоріям населення. До них відносяться:

– батьки-одиначки, на утриманні яких є неповнолітні діти;

– опікуни над людьми похилого віку (55 років і старше);

– сім’ї, в яких є одна або кілька осіб з особливими потребами;

– прийомні сім’ї, які опікуються дітьми.

Крім того, є ще одна умова: у цій родині місячний дохід на одну особу складає менше ніж 5 400 грн. До того ж виплати отримають лише ті, кому ще не виплачувалася допомога від міжнародних організацій.

Для проходження співбесіди щодо грошової допомоги всі члени домогосподарства мають прийти до найближчого центру організації. Повний перелік адрес є за посиланням. У разі невідповідності критеріям вразливості кандидати будуть проінформовані після співбесіди.

Зазначається, що навіть якщо деякі особи не відповідатимуть критеріям для отримання грошової допомоги, усі ВПО матимуть право на отримання безкоштовної юридичної та психосоціальної допомоги.

Якщо особа відповідає критеріям вразливості для отримання грошової допомоги, вона буде перенаправлена на збір особистих даних про кожного члена домогосподарства, які приїхали разом.Back to top button