ДніпроСуспільство

Мешканці Дніпропетровщини можуть безкоштовно оздоровитися в санаторіях

Цьогоріч понад 1,4 тисячі пільговиків Дніпропетровського регіону зможуть безкоштовно оздоровитися в українських санаторіях. Більш ніж 700 мешканців області – коштом державного бюджету. Та ще стільки ж дніпрян за міський кошт. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації, передає Телеканал D1.

На Дніпропетровщині продовжує працювати програма санаторно-курортного лікування. Так цьогоріч оздоровитися за рахунок держави зможуть понад 700 ветеранів війни та постраждалих від Чорнобильської катастрофи. Перші з них вже відправилися до санаторіїв на заході України.

А пільговики Дніпра можуть оздоровитися коштом міського бюджету. Це дніпряни, які постраждали від Чорнобильської аварії, отримали інвалідність внаслідок війни в Афганістані або діти з інвалідністю. Обрати санаторій і дати поїздки мешканці можуть самостійно. Переважно пропонуються заклади Дніпропетровської, Полтавської, Львівської та Закарпатської областей.

Аби скористатися можливістю, слід звернутися до управлінь соцзахисту населення за місцем реєстрації. Там допоможуть оформити заяву та укласти договір.Back to top button