ДніпроСуспільство

Мешканці Дніпра та області можуть замовити дрова через онлайн-магазин

В Україні працює інтернет-магазин «ДроваЄ»: https://drovae.gov.ua.
На сайті можна обрати бажану породу деревини, обсяг дров, сплатити замовлення та оформити доставку. Всі ці послуги доступні і для мешканців Дніпропетровщини, розповіли в обласній військовій адміністрації.

«Цьогоріч зростає попит на деревину. Як і раніше, дрова можна придбати в лісогосподарських підприємствах. Але тепер зробити це можна простіше – через сучасний інтернет-магазин «ДроваЄ». На сайті можна обрати тип дров, дізнатися вартість, порівняти пропозиції, оформити заявку та оплатити онлайн», – зазначила заступниця начальника відділу департаменту екології та природних ресурсів ДніпроОВА Дар’я Черниш.

Спочатку треба авторизуватися на сайті через банківські системи або через цифровий підпис. Потім обрати адресу доставки. Система автоматично підтягне найближчий лісгосп і, відповідно, перелік продукції.

На вибір доступні різні породи деревини: дуб, ясен, сосна, вільха, тополя, осика, верба.

Сплатити замовлення можна в особистому кабінеті. Для отримання дров також потрібно надати документ, що посвідчує особу та номер платника податків. У деяких лісгоспів є послуга доставки. Можна скористатися нею чи забрати дрова самостійно.

За тиждень роботи он-лайн магазину мешканці регіону придбали в ньому 30 метрів кубічних дров.

Зауважимо, що одна людина може придбати до 15 метрів кубічних дров на рік.Back to top button