Мешканець Дніпропетровщини по-дружньому грабував своїх приятелів (Фото)
Житель Дніпропетровщини приходив у гості до знайомих та, маючи довіру, викрадав їх майно.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на ГУ НП України в Дніпропетровській області.
Правоохоронці встановили, що 58-річний чоловік навідувався до знайомих під приводом дружнього спілкування, а коли господарі відволікалися – заволодів їх майном. Серед викраденого – електроінструменти та ноутбук. Відсутність речей потерпілі помічали вже після того, як гість залишав помешкання.

Правоохоронці розшукали викрадене та повернули власникам.
Фігуранту повідомили про підозру у крадіжках. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до восьми років.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі ревнивець намагався підірвати співмешканця обраниці разом із будинком.