ДніпроСуспільство

Мерія Дніпра повернула обов’язкову плату за парковку

У той час, як в інших містах України місцева влада докладає зусиль задля фінансової підтримки місцевих жителів та переселенців на час війни, у Дніпрі стрімко повертаються обов’язкові платежі, які діяли у мирний час. Слідом за вимогою вчасно сплачувати комунальні тарифи, мерія Дніпра повернула і обов’язкову плату за парковку. Про це повідомляє журналіст Телеканалу D1 Михайло Назаров.

З початку травня у Дніпрі знову з’явилися платні парковки. Одночасно вийшли на вулиці і інспектори з паркування, яких не було видно від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Платню вимагають з усіх: з дніпрян, з переселенців, з військових. Останні вже почали обурюватися в соцмережах.

«Заїхали до Дніпра купити речі які потрібні хлопцям на передку, а виявляється що тепер парковки в Дніпрі платні і для військових, звісно я оплатив, бо не було часу сперечатись з охоронцем, але тут я скажу що Боря взагалі о@уїв, закінчиться війна і він за все відповість …», — написав військовий Юрій Миколюк.

Нагадаємо, в Дніпрі одні з найдорожчих парковок в Україні. Платня у центральній частині міста сягає вісімнадцяти гривень за годину.

Переважну більшість парковок обслуговує приватна фірма – «Паркт Сервіс Группе». Щороку вона збирає з городян десятки мільйонів гривень.Back to top button