ДніпроНадзвичайні події

Мер Новомосковська пообіцяв перевірку нічного клубу, де сталося вбивство юнака

На гучне вбивство, яке в ніч з 19 на 20 березня сталося у новомосковському нічному клубі «Пентагон», у своєму телеграм-каналі відреагував мер Сергій Рєзнік.

Виявляється, цей заклад і раніше фігурував у кримінальних хроніках. А тут ще й сталося вбивство юнака. Тож очільник Новомосковська пообіцяв «Пентагону» перевірку.

«Смерть молодої людини, яку просто так, по-звірячому вбив неадекватний покидьок – трагедія. Ця біда піднімає багато питань: і те, що зараз у чималої кількості різних людей з різною психікою опинилася неконтрольована зброя, і те, що давно пора було підприємцю – власнику «Пентагону» наняти охорону закладу, яка б не пускала підозрілих людей, тим більше, зі зброєю. Це не великі гроші, але це спасло б життя невинної молодої людини.

Ще виникає питання, як цей заклад громадського харчування працював у комендантську годину. Яким чином так відбувається?!

Звернусь до органів національної поліції з вимогою перевірити заклад, і у разі неспроможності забезпечити порядок та охорону вважаю, що цей заклад не може працювати та наражати відпочиваючих на небезпеку», – резюмував очільник Новомосковська. Back to top button