ДніпроСуспільство

Мер Дніпра Філатов розповів, що планував зробити, якщо прийдуть росіяни

Міський голова Дніпра Борис Філатов написав у соцмережі пост про «дуже особисте». А саме — розповів як зустрів російське вторгнення і що планував зробити зі своїм будинком та його мешканцями, якщо прийдуть росіяни. Повідомляють журналісти Телеканалу D1.

Щодня, з 24 лютого, від першого дня російської агресії, Телеканал D1 надає коментарі очільників міст чи територіальних громад Дніпропетровщини щодо оперативної ситуації у містах і селах області. Але очільник Дніпра такої інформації щодня не надає, обмежившись брифінгами, на які іноді виходить.

Та нарешті стало відомо про те, як мер Дніпра Філатов зустрів повномасштабне російське вторгнення 24 лютого, за кого злякався і що планував робити зі своїм будинком та його мешканцями, якщо російські агресори дійдуть до Дніпра.

«Вранці 24-го, коли праворуч і ліворуч від мого будинку вдарили ракети, то насамперед я злякався за… собак», — повідомив у соцмережі мер Дніпра.

Вибухи першого дня налякали собак Філатова, вони почали нестямно вити, після чого міський голова відправив їх в евакуацію до Кропивницького.

«У перші дні карта бойових дій рухалася з загрозливою швидкістю. Мій будинок, який я з такою любов’ю будував для своїх друзів та гостей, став наповнюватися біженцями. Мої пацани мовчки дивилися мені в очі і також мовчки запитували: «Що робитимемо далі?» Я знав відповідь на це запитання. Міша Лисенко, мій заступник, привіз із Павлограда вибухівку і… далі… Далі я не особливо продовжуватиму», — також йшлося в повідомленні Філатова.

Що тут скажеш?! Мер обласного центру злякався не за його мешканців, інфраструктуру і життєзабезпечення міста під час війни. Собаки — ось що на 1 місці у міського голови. Мимоволі виникає думка: а можливо, враховуючи таку вразливу любов до цуциків, нам обрати філатова не міським головою, а головним собаководом? Наприклад, завклубом собаківництва. Є такі громадські організації в країні. Тоді й менше страху, можливо, буде у Бориса Альбертовича. Хоча і з цим є проблеми.

«Пацани, якщо руZZкі мр@зі починають підходити, то все мінуємо нах@й, вибухаємо і палимо, а собак, що залишилися — перестріляти». «А коти?» «Коти і так все переживуть». «А що папуги?» «Папуг — у суп», — розповів, що планував зробити зі своїм домоволодінням та тваринами у ньому Борис Філатов.Back to top button