ДніпроСуспільство

Мер Дніпра Філатов продовжує займатися самопіаром під час війни

В той час, як керівники міст і територіальних громад області звітують про конкретну роботу щодо допомоги збройним силам та переселенцям, очільник нашого міста продовжує хизуватися власною персоною. Повідомляють журналісти Телеканалу D1.

Погодившись з радником голови офісу Президента Михайлом Подоляком, не займатися марнославством і нарцизизмом під час війни, мер Дніпра Філатов насправді продовжує займатися популяризацією власної персони і піаром під час військового стану.


На його погляд, цього разу  він став ближче до Америки, сфотографувавшись разом з сенаторкою від Республіканської партії США Вікторією Спартц, яка після зустрічі з офіційними особами України у Києві, завітала до Дніпра.


Поряд мер виставив ще одну фотографію, де сенаторка була присутня на підписанні Президендом Байденом ленд-лізу.

Під спільним фото з гостею Філатов написав, що все буде добре, коли такі друзі поряд.


Та чи допоможе ця розтиражована купленими засобами інформації фоточка уникнути відповідальності по сотням кримінальних проваджень і справ, щодо свавілля і беззаконня місцевої влади — покаже час. Принаймні, у Сполучених Штатах були б вкрай здивовані і обурені масштабними витратами міського бюджету та  марнотратством під час виконання комунальними службами деяких робіт, зокрема, по озелененню міста, ремонту доріг або зухвалою боротьбою з малим бізнесом чи побиттям журналістів під час виконання ними службових обов’язків.



Back to top button