ДніпроСуспільство

Мене розпирає гордість за наших людей: Артур Боссо на D1

Співак, автор пісень Артур Боссо доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про настрої та передчуття.

Ми 5 місяців живемо в передчуттях, і головне, що з кожним днем це передчуття збільшується, бо перемога вже скоро.

Про благодійні концерти та важливість тактильних відчуттів.

На кожному концерті, після кожного виступу до нас підходять люди, а особливо діти, і питають — чи можна вас обійняти. І ці обійми — це об’єднання країни. Люди об’єднуються, люди живуть і дихають одним. Наші благодійні концерти — вони допомагають. Людям потрібен емоційний підрив, бо цього не вистачає.

Про нову пісню.

Вона була зроблена до війни. Вона мала інший зміст. А записав я її під час війни, і вона набула зовсім інше бачення. Пісня називається «Як без тебе жити».

Про зміни в культурному просторі після нашої перемоги.

Починаючи з 2014 року наше культурне середовище почало змінюватися. А з 24-го лютого змінилося все. Зараз в музичному просторі ти слухаєш стільки нової музики та думаєш — де вона була раніше? Чому ми раніше цього не чули? Я гадаю, що наша культура вже змінилася, і вона буде тільки розвиватися та ставати кращою. Мене розпирає гордість за те, що в нас стільки талановитих людей! У нас нація така, яка думає позитивно і думає, що все буде Україна. А там — все погано. А ми знаємо, що ми найкращі. У нас є повтошх а середні розвиватися. А там, на росії — нічого немає.Back to top button