ДніпроПростір СвободиСуспільство

Мене надихає мій син: Яна Глущенко на D1

Акторка, волонтерка Яна Глущенко доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про 24 лютого та початок війни.

Це було страшно. 23-го у нас був концерт, я повернулася додому, лягла спати, і мене розбудили мої собаки, які вибігли до мене. Я взяла телефон, побачила повідомлення, а потім почула вибухи. Я пішла до кімнати, де був чоловік з дитиною, та кажу — почалася війна. А він каже — я знаю… 28-го лютого ми з сином вже були за кордоном. Адреналін був дуже сильний. Ми витримали дорогу та змогли виїхати. Але навіть знаходячись у безпеці ми всі дуже переживаємо за Україну.

Про гумор та його роль під час війни.

Багато хто пише, що коли їм страшно, вони вмикають Дизель-шоу та трошки заспокоюється. Якщо гумор допомагає людині, то чому ні.

Про благодійний аукціон українських акторів act_lots та про власний лот.

Унікальність цього аукціону в тому, що згуртувалися усі українські актори. Всі один одного підтримують, щось пропонують, щоб ще швидше зібрати кошти на 5 карет швидкої допомоги. Мій лот — це сукня, в якій я виступала, мене в ній бачив глядач на сцені, а також це сукня, яку я надівала після пологів. Тож вона заряджання позитивною енергетикою. Всі найкращі емоції я посилаю через цю сукню.

Про підтримку ЗСУ творчим колективом Дизель-шоу.

Ми закуповуємо автівки, і вони дуже швидко розходяться, тому це таке постійне заняття. Також назбирали на прилад, який відганяє дрони.

Про зйомки українських та російських акторів.

Мене завжди дивувало те, що наші українські проєкти знімаються в Україні, але з російськими акторами у головних ролях. А зараз це взагалі неправильно. У нас є наші актори, у них є велика аудиторія. Тож, я підтримую протест, щоб не зніматися з російськими акторами.

Про те, що дає сил та надихає.

Сину 4 роки, і він дуже подорослішав за цей час. І він каже — мамо, я буду тебе захищати. Це надихає та надає сил.Back to top button