ДніпроНадзвичайні події

Медики прокоментували стан постраждалих під час ворожого обстрілу під Новомосковськом

У лікарні помер постраждалий під час ракетного удару по нафтобазі у Новомосковському районі Дніпропетровщини. Це вже друга смерть через цю ворожу атаку. Ще 8 людей нині знаходяться у медзакладах регіону. Всi – з опiками. Про це повідомили в обласній вiйськовiй адміністрації, передає Телеканал D1.

Зі слів лікаря-анестезіолога, пацієнт, якого не вдалось врятувати, надійшов до лікарні вкрай «тяжкий». У чоловіка були опіки 90% тіла, сильний шок, осколкові ураження грудної клітини та легень.

Ще 7 людей наразі перебувають у стані середньої тяжкості. У деяких площа опіків невелика, але ураження глибокі та потребують спеціального лікування. Є і один «важкий» пацієнт.

«Це рятувальник. Він – у реанімації. Зберігається загроза життю. Особливо сильно постраждали кисті рук», – зазначила медик.

Крім того, 4 людей отримали легкі ураження та лікуються вдома.

Нагадаємо, ворог атакував нафтобазу у Новомосковському районі надвечір 18 червня. Вдарив одразу трьома ракетами. Сталася сильна пожежа, яку досі ліквідують. Загалом постраждали 14 людей. З них двоє загинули – рятувальник та працівник бази.Back to top button