ДнепрОбщество

Медики отримали хірургічні столи: МБФ «Солідарність» продовжує допомагати лікарням Дніпропетровщини

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського “Солідарність” в умовах сьогодення продовжує тісно співпрацювати з лікарнями Дніпропетровського регіону.

Про це повідомляє журналіст Телеканалу D1 Олексій Доніченко.

Так, медики однієї з лікарень Дніпропетровщини отримали хірургічні столи для проведення важких операцій.

«Фонд Олександра Петровського “Солідарність” нам регулярно допомагає у всьому, чого ми потребуємо. Звертаємось і завжди вони нам надають посильну допомогу. Ось нам привезли два операційні столи. Один із столів ми поставимо в травматологічній операційній. Там робитимуть ендопротезування великих суглобів, а також дрібні травматологічні операції. І ми маємо великий гнійно-септичний центр у лікарні. Другий операційний стіл ми поставимо в цьому центрі», — розповіла лікарка Ірина Китова.

Для медичних працівників — це не просто благодійна допомога, це можливість врятувати сотні життів, повернути здоров’я тисячам пацієнтам, використовуючи весь досвід і сучасні технології.

«Я хочу дуже велике дякую сказати фонду Олександра Петровського, фонду “Солідарність”. Тому що, мабуть, ці 8 років він найбільше допомагає нашій службі, найбільше допомагає нашому відділенню. Без такої підтримки ми навряд чи змогли б надавати повноцінну допомогу. Це ні для кого не секрет, що без волонтерської допомоги неможливо було б надати не те щоб супер кваліфіковану допомогу, а весь той обсяг допомоги, який надає зараз наша лікарня. Це було б неможливо. Тому висловити словами це також дуже важко. Це низький уклін і величезна подяка людям, які сприйняли ці дії як свою мету, як свою життєву позицію у нашій спільній боротьбі», — зазначив лікар Сергій Косульников.

Допомога Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського “Солідарність “ має системний характер. Медики працюють у тісній співпраці з фондом, така співпраця була в мирний час, продовжується нині й буде тривати надалі.

«Сьогоднішня допомога, яка надається взагалі всім нашим лікарням, вона дуже важлива для наших лікарів, для тих, хто справді сьогодні надає дуже велику підтримку тут, у Дніпрі. Для всіх без винятку — це і поранені, і місцеві мешканці. Тому, якщо хтось має можливість приєднуватися до цієї допомоги, звичайно, я думаю, що лікарі будуть дуже вдячні. І не тільки лікарі, а й пацієнти, які проходять тут лікування. Хочу, звичайно, подякувати нашим друзям та партнерам, які спільно з нами вже багато років також допомагають цій лікарні. І я ось думаю знаєте, що добро все-таки завжди було, є та буде. І це сьогодні настільки важливо і настільки актуально. І коли ти це робиш з душею, коли ти це робиш справді з розумінням того, що сьогодні відбувається, я вважаю — це дуже цінна допомога», — відзначила віцепрезидентка Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Яна Іванілова.Back to top button