ДніпроСуспільство

Медики Дніпропетровської обласної дитячої лікарні отримали новий автомобіль швидкої допомоги

У Дніпропетровській обласній дитячій клінічній лікарні щодня рятують життя маленьким пацієнтам. Тож комфортний, безпечний та обладнаний автомобіль швидкої допомоги був необхідністю. Автівку для лікарів придбали Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського “Солідарність” та родина бізнесмена Віктора Заворотнього. Про це повідомляє журналістка Телеканалу D1 Маргарита Сопільняк.

Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня продовжує надавати всі необхідні медичні послуги для населення. Невідкладна медична допомога надається в повному обсязі цілодобово, незалежно від місця проживання. В звичайному режимі продовжує працювати дитячий онкогематологічний центр, де проходять лікування діти з онкологічними хворобами.


За словами Олексія Власова, генерального директора Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні, медики надають допомогу і пораненим дітям, які евакуюються з зони бойових дій до лікарні.

Медики рятують життя маленьким пацієнтам, тож комфортний, безпечний та обладнаний автомобіль швидкої допомоги був необхідністю. Цю потребу врахував Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського “Солідарність” та родина бізнесмена Віктора Заворотнього, придбавши автівку для лікарів.

Яна Іванілова, віцепрезидентка Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського “Солідарність” зазначила: «В умовах сьогоднішньої ситуації автомобілів швидкої допомоги не вистачає. Ті машини, які є на балансі лікарень, не оснащені відповідним обладнанням для довготривалого транспортування дітей».

Реанімобіль, який передали представники Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського “Солідарність” разом з родиною бізнесмена Віктора Заворотнього оснащений спеціальним обладнанням для перевезення хворих і постраждалих діток до лікарні. Медики висловили подяку фонду “Солідарність” за постійну допомогу та підтримку. Для маленьких пацієнтів новий реанімобіль – гарантія вчасної медичної допомоги і порятунку життя.Back to top button