ДніпроСуспільство

Медична галузь Дніпропетровщини працює на 100%: Тетяна Квітницька на D1

Заступниця директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської обласної військової адміністрації Тетяна Квітницька доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про медичну систему на Дніпропетровщині.

Медична система працює в цілодобовому режимі. Наша працівники всі на роботі, не закрито жодного закладу. Галузь працює вся. Існує вся мережа, і заклади первинного рівня, і всі амбулаторії, тобто ми на повні поготові. Медичну допомогу надаємо за різними напрямками. Це і профілактичні заходи, і планову допомога. Ми посилили ланку екстреної медичної допомоги. Посилили ланку реанімаційних відділень. Працюємо напружено, але всі виклики, що стояли перед нами, всі подолані.

Про переселенців.

В лікувальних закладах не існує вимушених переселенців, все це люди, які потребують медичного втручання. Ми реагуємо не на те, звідки він приїхав, а на стан його здоров’я. В залежності від того, на скільки людина має соціальні або психологічні проблеми, ми потребуємо додаткової допомоги і залучаємо ще когось.

Про оснащення ліками.

Те, що нам потрібно для протокольного лікування — все є. Якщо чогось не вистачає — ми звертаємося до людей і на сьогодні система гуманітарної підпитки достатньо чітко врегульовано. Ми знаємо зону відповідальність кожної особи і в медичній сфері, і у військовій адміністрації.

Про допомогу людей.

Коли люди не маючи медичного досвіду та хочуть допомогти — підходьте до адміністрації медзакладу та питайте, вам обов’язково дадуть відповідь. Нам дуже гарно, щоб нам хтось допомагав, але головніше — щоб нам ніхто не заважав.Back to top button