ДнепрОбщество

МБФ «Солідарність» відправить на передову освячені паски до Великодня

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» продовжує надавати допомогу українським захисникам. Ця робота системна і багатогранна. Напередодні Великодня працівники фонду освятили паски у Храмі пресвятої Богородиці Православної церкви України.

Про це повідомляє журналіст Телеканалу D1 Олексій Доніченко.

Без великодніх пасок не можливо уявити свято. Тож буквально після освячення їх відправлять на передову.

«Владика Симеон звершив чин освячення пасок, які будуть передані воїнам, котрі в непростих умовах, в непростий час захищають нашу країну. Щоби через споживання освячених пасочок вони відчули це свято, відчули цю радість Воскресіння Христового і Господь благословив всіх нас перемогою. Хотів би висловити щиру вдячність від духовенства нашої єпархії, від вірян і, напевно, насмілюся від всіх воїнів наших. Щиру подяку президенту Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександру Володимировичу Петровському, віцепрезиденту фонду Іваніловій Яні Юріївні. Людям, які долучаються своєю працею, своїм виробництвом. Наприклад, в даному випадку — це випікання оцих пасхальних пасочок, які ми будемо передавати воїнам. Капустіну В’ячеславу Львовичу також від нас, християн, велика подяка за підтримку кожного року. Тому що ми передаєм воїнам, в лікарні і людям, які вимушено переселені в наше місто. Ми також підтримуємо їх», — розповів секретар Дніпропетровської Єпархії ПЦУ, протоієрей Віталій Лопушанський.

Православна церква України у співробітництві з Міжнародним благодійним фондом Олександра Петровського «Солідарність» підтримує і надихає наших бійців.

«Кожного року ми освячуємо пасхальні кулічі і для військових, і для вірян, і для лікарень, і для шпиталів. Бо це таке велике свято. Кожного року кожна родина його очікує і відзначає. А сьогодні воно так по-справжньому цінне, бо кожна людина сьогодні прагне тільки миру. У нас дуже велике порозуміння, у нас дуже великі є проєкти. Є поклик душі і віра, все якось перекликається і тоді все легко виходить», — зазначила віцепрезидентка МБФ «Солідарність» Яна Іванілова.Back to top button