ДнепрОбщество

МБФ «Солідарність» допоміг з новим обладнанням Дніпропетровській обласній дитячій лікарні

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» продовжує надавати допомогу медичним закладам Дніпропетровщини. Ця робота системна і багатогранна. Нині до Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні працівники фонду привезли нове сучасне обладнання. Про це повідомляє кореспондент Телеканалу D1 Олексій Доніченко.

 Таке обладнання вкрай необхідне для вчасної постановки діагнозу та лікування захворювань. Для медиків це реальна можливість повернути здоров’я і навіть врятувати життя. Його давно потребували в лікарні.


«Ми передали у відділення акушерства та гінекології обласної дитячої клінічної лікарні оптику для гістероскопа. Ми продовжимо допомагати даній лікарні, щоб лікарі могли надати необхідну допомогу і тимчасово переселеним жінкам та мешканкам міста Дніпро»,- повідомила віцепрезидентка міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Яна Іванілова.

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» продовжуватиме надавати допомогу лікарням, які сьогодні лікують мешканців Дніпропетровщини і тих, хто через бойові дії змушений був покинути рідну домівку.Back to top button