ВійнаНадзвичайні події

Масштабний терор області: росіяни вгатили авіабомбами по громадах Дніпропетровщини

Цієї ночі Дніпропетровщина пережила чергову хвилю масованого ворожого терору.

Про це повідомляє Телеканал D1 із посиланням на голову Дніпропетровської ОВА Олександра Ганжу.

Загалом окупанти майже 20 разів атакували два райони області, використовуючи широкий спектр озброєння: від ударних безпілотників до важкої артилерії та авіаційних бомб.

Наслідки ворожих ударів:

• Нікопольський район: ворог бив по самому Нікополю, а також по Марганецькій і Червоногригорівській громадах. Внаслідок обстрілів зафіксовано пошкодження адміністративної будівлі та приватних житлових будинків. Крім того, постраждали два пожежні автомобілі рятувальників.

• Синельниківський район: росіяни поцілили по Покровській громаді. Через влучання на місці виникла пожежа, яку оперативно ліквідовували відповідні служби.

• Головне: попри інтенсивність атак, цієї ночі минулося без загиблих та постраждалих серед цивільного населення.

Наразі фахівці продовжують обстежувати території та уточнювати масштаби завданих збитків.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що на Дніпропетровщині через російські обстріли загинули люди у двох районах (ФОТО).

Back to top button