Масована атака по Дніпру та області: поранено вісім людей
В ніч на 22 травня війська рф атакували Дніпропетровщину ракетами та безпілотниками. У Дніпровському районі через ракетний удар поранений 27-річний чоловік. Він у лікарні в стані середньої тяжкості.
Про наслідки нічної атаки розповів очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак, передає Телеканал D1.
Ракетним ударом пошкоджені кілька будівель рятувального підрозділу. Виникло дві пожежі, які вже загасили. Знищені більш ніж 10 вантажних та легкових авто, стільки ж одиниць спецтехніки – пошкоджені. Побиті й 25 приватних машин та два автобуси.
В Іларіонівській громаді Синельниківського району впав БПЛА. Виявили там й уламки ракети. Постраждали семеро людей. Жінки 52 та 70 років – у лікарні.
Понівечено три приватні будинки та девʼять багатоквартирних. А ще – дитсадок, магазини та адмінбудівлі. Потрощені шість авто.
Влучання сталося й по приватному підприємству у Дніпрі. Там пошкоджено три будівлі.
Обстеження території продовжується, додав Сергій Лисак.
Загалом цієї ночі військові з ПК «Схід»збили над Дніпропетровщиною 15 безпілотників та чотири крилаті ракети.