ДнепрОбщество

MARKO Kvitka: «Російські пісні більше не актуальні для мого серця»

В ефірі програми «Простір свободи на D1» співак MARKO Kvitka розповів про внутрішню еволюцію та поділився передчуттям щодо української культури та шоубізу.

Про Львів сьогодні.

Зараз у Львові, не можу сказати, що тут тихо і безпечно, як і зараз в будь-якій точці нашої країни. Але саме тут є можливість робити свій культурний фронт. Хочеться звернутися до всіх артистів — зараз слід скріплювати людей, давати знати всім, що наш культурний код не має меж. Кажіть, кричить про все на весь світ. Саме зараз час творити історію. Все буде добре, все буде Україна! Я дуже надіюся, що цей конфлікт скоро буде закінчений і наші кордони будуть захищені від цієї чортової русні.

Про внутрішню еволюцію.

Кожна творча людина тонко відчуває навколишні вібрації. З 24-го лютого я відчуваю розпач, біль за людей та своїх близьких. Творчість надалі я буду розвивати україномовними піснями. Російські пісні більше не актуальні для мого серця.

Про майбутнє українського шоубізу.

Український шоу-бізнес стане міжнародним. Нас чутимуть по всьому світу. Українська культура буде задавати тренду усьому світу. Нас будуть чути, бачити та підтримувати. Я вважаю, що почнуть знімати фільми про сьогодення і вони також будуть у топах.

Про Дніпропетровщину.

Люди, тримайтеся. Зараз на Дніпропетровщині знаходяться мої рідні, моя бабуся, моя мамуля та мій брат. Все буде добре. Морально треба вистояти цей час і ми переможемо. Слава Україні!

Повну версію інтерв’ю дивіться тут.Back to top button