ДніпроСуспільство

Марка «Корабель ВСЬО» завтра продаватиметься востаннє

10 червня об 11:00 стартує останній продаж марки «Корабель ВСЬО». Про це повідомив гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський.

«10 червня даємо старт останнім продажам з “Корабель ВСЬО”. І робимо остаточне “ВСЬО” на стилі, щоб гідно віддати належне цій крутій емоції, яка дала не лише напрямок руху корабля, а й всієї русармії, яка, впевнений, опиниться там же!» – написав Смілянський.

Придбати марку можна буде як у відділеннях «Укрпошти», так і онлайн.

Можна буде завітати до найближчого поштамту «Укрпошти» в обласному центрі або сільському відділенні, яке завтра працює. Якщо згідно графіку не працює, то наступного робочого дня.

«Онлайн – завтра в 10:55 (за традицією, в усіх моїх соцмережах та на сторінках Укрпошти) ми оголосимо ті майданчики, на яких з 11:00 Ви зможете зробити замовлення. Ми дамо на онлайн навіть більшу кількість марок, ніж в перший день продажів. Тож не треба бігти та одразу все купляти. Частина коштів з онлайн-замовлень буде передана на реалізацію благодійних проєктів та підтримку ЗСУ. І — так, дамо відкритий звіт по отриманим коштам», — наголосив керівник «Укрпошти».

Зазначається, що через шалений попит діють деякі обмеження — 2 аркуші та по 5 конвертів і листівок в одні руки. Проте разом із марками тепер можна буде придбати й брендовані футболки, світшоти, кепки та магніти.

На цей час продано вже більше, ніж три тисячі мільйонів марок «Корабель ВСЬО»!Back to top button