ДніпроСуспільство

Майже 4 тисячі родин Дніпропетровщини отримали від ООН картоплю для висадки

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН передала 200 тонн посівної картоплі у шість громад Дніпропетровщини. Допомогу отримали понад 4 тисячі родин регіону. Про це повідомили на брифінгу в обласній військовій адміністрації, передає Телеканал D1.

Кожна родина отримала по два мішки коренеплоду. Картоплю вже висадили у Перещепинській, Покровській, Апостолівській, Широківській, Верхньодніпровській та Вишнівській громадах.

«Ми відвідали деякі господарства Дніпропетровщини, які отримали допомогу. Картопля добре цвіте. Люди сподіваються на гарний врожай у вересні. Кажуть, поділяться із сусідами, в яких немає городів», – розповіла регіональна координаторка Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН по Сходу України Олена Сафарова. 

Організація підтримує найбільш вразливі сім’ї. Тих, хто приймає переселенців, багатодітних, людей старшого віку, з інвалідністю. Загалом цьогоріч допомогла понад 28 тисячам домогосподарств у сільській місцевості по всій Україні. У подальших планах ще забезпечити селян курчатами та кормами для худоби.Back to top button