Канал Д1Простір СвободиСуспільство

Люди навчилися цінувати своє та своїх: Олеся Жураківська на D1 

Заслужена артистка України Олеся Жураківська доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1, присвяченому роковинам війни.

За цей рік змінилися всі. Складно було уявити, що ми будемо проходити таке випробування. З одного боку ми закарбувалися, а з іншого — стали більш чутливими.

Зараз після вистав люди пишуть справжні листи. Великі, змістовні. Про те, що сидячі в залі люди усвідомлюють, що стільки часу було витрачено на перегляд російського контенту, можна сказати, що просять вибачення. Пишуть, що будуть цінувати своїх. Цінувати своє. Напевно, ми усвідомлюємо, як швидко плине життя, тому спілкування дуже відверте зараз.

Я спілкувалася з людьми з 25-го лютого. Я намагалася допомогти їм пережити перший шок. Транслювала свій світогляд. Я була впевнена, що ми вистоїмо і ділилася цим.

До речі, я обіймаюся зараз, як ніколи. Оце де не вийду — можна я вас обійму? Та будь-ласка, я для цього тут і стою. І оце стоїмо і обіймаємося десь посеред магазину.

Навколо мене всі згуртовані. І по нашому театру теж саме можу сказати. Мені здається, люди різні, тому є якісь нюанси, але в цілому, ми дуже згуртовані, і у нас є всі шанси скоріше отримати нашу перемогу.Back to top button