ДніпроСуспільство

Люди зараз живуть моментом. Моментом істини, моментом життя: Віталій Козловський на D1

Співак Віталій Козловський доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1 та презентував нову пісню.

Це навіть не пісня, це вірш, який мені дуже сподобався і його вивчив та розповів в соцмережах, на камеру, прогулюючись по вулиці. А згодом мій аранжувальник побачив це відео і вирішив накласти на нього мелодію. Так і народилося відео. Люди зараз живуть сьогоднішнім моментом, моментом істини, моментом життя. І відео зроблено саме з фрагментів з виступів, кожен з них особливий по-своєму.

Я надіслав в продакшн усі відео, що були, і там відібрали найяскравіші моменти. Відео було багато, з початку війни в мене було вже 40 концертів. Концертів, з метою підтримки, для емоцій. Співати для наших людей — справа честі.

Ми всі зараз живемо, як на пороховій вежі. Твій будинок — вже сьогодні уявна безпека. Ми не застраховані, в будь-який момент може статися горе, і це дуже болісно.

Минулого тижня, коли прилетіло в Кременчук, я настільки деморалізувався… А потім світлина дівчинки з Миколаєва… Мені жити не хотілося. Та не дивитися і не знати про це — це неправильно. Рашисти хочуть того, щоб у нас не було бажання жити та працювати, щоб ми здалися. І це в черговий раз викликало в мене таку лють! І я взяв себе в руки та почав діяти. Тож, минулого тижня я записав ще дві пісні. Наступного — зустрінусь з режисерами, будемо знімати кліп.

Сьогодні для душі працює людське, зрозуміле, відкрите. Все сіре йде за руським кораблем. Зараз працює емпатія, ти радше щось віддаш, ані забереш. Я сьогодні готовий допомагати, а не думати, як заробити. Я розумію, що війна може затягнутися, але я витривала людина. Навіть в найтяжчі моменти я знайду промінчик світла та піду далі.Back to top button