Літні пільги: як школярам Дніпра заощаджувати на проїзді під час канікул
Для школярів Дніпра під час літніх канікул продовжать діяти звичні пільги на проїзд у громадському транспорті міста.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на єДніпро.
Учні зможуть користуватися знижками протягом усього літа.
Які пільги діють для учнів
Для того щоб скористатися своїм правом на пільговий проїзд у період літніх канікул, дитині достатньо пред’явити учнівський квиток. Це може бути як звичайна пластикова картка (фізичний носій), так і цифрова версія документа в офіційному мобільному застосунку «єДніпро».
Наразі у місті для школярів встановлено такі умови:
- Безкоштовний проїзд — у всьому міському електротранспорті (трамваї, тролейбуси, метро);
- Знижка 25% — на проїзд у міських автобусах та маршрутних таксі.
Важливе нагадування для батьків щодо перевипуску квитків
Учні, які цього року закінчують 4-ті та 9-ті класи й з вересня переходить до 5-х та 10-х класів відповідно, мають оновити їхні поточні учнівські квитки.
Батьків просять не зволікати та заздалегідь подбати про оновлення актуальної фотокартки дитини у своєму закладі освіти, аби нові документи були готові вчасно до початку наступного навчального року.
Завантажити застосунок «єДніпро» для використання електронного учнівського можна через офіційні маркети App Store та Google Play.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі на вулицях з’явилися незвичайні мозаїки (Фото).