ВійнаДніпроНадзвичайні подіїСуспільство

Лікарі прооперували подружжя, поранене внаслідок ракетного удару по АЗС у Дніпрі

В обласній лікарні Мечникова прооперували подружжя, яке було поранене внаслідок ракетного удару по Дніпру 25 жовтня. Жінка та чоловік поки не можуть вставати, у них дуже постраждала функція нижніх кінцівок. Про це повідомив генеральний директор лікарні Сергій Риженко, передає Телеканал D1.

Поранених звуть Анастасія та Олексій, обом по 28 років. Вони перебували у автомобілі під час ворожого удару по автозаправці. Подружжя дістало важкі поранення.

«Машину прорізали десятки уламків. Алексій, втрачаючи багато крові, робив все можливе, щоб допомогти дружині вибратись. До останньої миті підтримував її, закриваючі рани руками», — написав Риженко.
Анастасію лікарі оперували двічі, біля її серця дістали два уламки. Потім їй провели складні операції на хребті. У реанімації Анастасія та Олексій були поруч.

«Вставати поки не можуть, функція нижніх кінцівок, нажаль, дуже постраждала. Восьмирічний син підходить по черзі до мами і до тата, не розуміючі важкість їх стану. Попереду довгий шлях до одужання», – зазначив лікар.Back to top button