ДнепрОбщество

Lida Lee: «Ми можемо допомагати тією справою, якою нині займаємося»

В ефірі програми «Простір свободи на D1» співачка Lida Lee розповіла про відкриття цеху з пошиву плитоносок у Вінниці та поділилася планами на мирне майбутнє.

Про сьогодення.

Ми у Вінниці, країну не покидали, тож з частиною команди тут, в місті, об’єднали зусилля з місцевими і відкрили волонтерський цех з пошиву плитоносок для наших хлопців на передових.

Про ідею відкриття цеху пошиву плитоносок.

Два тижні ми не могли вирватися з Києва, перша ракета, що влучила на лівому березі, зробила це на наших очах. Коли вдалося виїхати, то добралися до Вінниці і тут познайомилися з хлопцями, які на той момент відшивали необхідне для наших солдат. Ми об’єднали зусилля, знайшли більше приміщення, знайшли швейні машинки. На сьогодні виготовляємо близько 25 плитоносок в день і відправляємо їх у гарячі точки.

Про творчі плани у мирній Україні.

Сьогодні я точно розумію, що ми можемо допомагати тією справою, якою нині займаємося. Творчі плани важко побудувати на майбутнє. Кожен мешканець країни зараз залежить від тих фактів, які не може змінити. Ми готуємо пісню, яку готували до воєнних дій, зараз адаптуємо її до сьогодення.

Повну версію інтерв’ю дивіться тут.Back to top button