ДніпроНадзвичайні події

Легковик в’їхав у вантажівку і загорівся: у ДТП на Дніпропетровщині загинули троє людей

Моторошна аварія сталась напередодні, 22 лютого, близько 8ї вечора, у Дніпровському районі на автошляху М 30 Знам’янка – Луганськ – Ізварине. Внаслідок зіткнення загорівся легковий автомобіль, загинуло троє людей. Про це повідомили на сайті ДСНС Дніпропетровщини, передає Телеканал D1.

Прибувши до місця події, рятувальники встановили, що водій легковика «Fiat DOBLO» під час руху зіштовхнувся з вантажним автомобілем, який стояв на узбіччі. Внаслідок ДТП легковик загорівся. Вогонь миттєво охопив моторний відсік та перекинувся на салон автомобіля.
Під час ліквідації займання в салоні легкового автомобіля виявили тіла двох людей. Згодом під час деблокування тіл надвичайники виявили ще одну мертву людину. Дані загиблих встановлюються.



Back to top button