ДніпроСпорт

Ярославу Магучіх визнали найкращою легкоатлеткою січня в Україні

Федерація легкої атлетики України визнала дніпрянку Ярославу Магучіх найкращою легкоатлеткою січня країни. Голосування традиційно відбувалось в трьох категоріях – серед уболівальників, експертів (Рада ФЛАУ) й представників ЗМІ. Про це повідомляє Федерація легкої атлетики України, передає Телеканал D1.

Ярослава Магучіх почала січень з перемоги на «Меморіалі Олексія Дем’янюка» у Львові з результатом 2.00 метри, який на той момент був найкращим у світі. Після цього спортсменка виграла міжнародні змагання зі стрибків у Коттбусі (1.98 м).

«Січень був дуже багатим на емоції. Я зустріла його вдома, саме тут готувалася два тижні до відкриття сезону, – розповідає Ярослава Магучіх. – Складно описати словами ті неймовірні відчуття, коли ти знову опиняєшся в рідних стінах, можеш пройти по таких знайомих і близьких тобі вулицях, а головне – обійняти свою сім’ю. Навіть небезпека, в якій українці живуть щодня, не може цього перекреслити. Першим турніром був наш, український «Меморіал Олексія Дем’янюка», але цього року стрибати було надзвичайно складно. Саме в той день, 14 січня, в Дніпрі ракета влучила в будинок неподалік мого. На щастя, ніхто з моїх рідних не постраждав, проте загинуло дуже багато людей, зокрема, колишній директор СДЮСШОР. Це було невимовно боляче. Звісно, після такого налаштуватися на стрибки було неабияк складно. Рада, що подолала у Львові два метри й що в світовому топ-листі сезону майже місяць було зазначене саме українське місто як місце, де був показаний цей результат. Звісно, я прагну стрибати вище й рада, що мені це вдалося саме напередодні оголошення імен найкращих атлетів січня.
Після цього був турнір у Коттбусі. Це було подвійне повернення – моє до міжнародних змагань і самого старту в легкоатлетичний календар, адже через пандемію він не проводився впродовж двох останніх років. Мені подобається там виступати, змагання динамічні, паралельно відбуваються стрибки у висоту серед жінок і стрибки з жердиною серед чоловіків. Приємно, що я перемогла. Як і те, що спроби на 2.03 метри були дуже близькими до еуспіху».Back to top button