ДніпроСуспільство

Лави школярів Дніпропетровщини поповнять майже 25 тис першачків

У школи області вже зареєстрували майже 25 тисяч майбутніх першокласників. Найбільше заяв подали у Дніпрі, Кам’янському та Кривому Розі. Цьогоріч термін прийому документів подовжили до 5 вересня. Про це повідомила заступниця голови ДніпроОВА Ольга Горб.

«Прийом заяв до 1 класу розпочався у квітні. Школи області вже зареєстрували майже 25 тис майбутніх першокласників. Через війну термін прийому документів подовжили – їх прийматимуть до 5 вересня», –  сказала Ольга Горб.

Для зарахування до навчального закладу потрібні заява, копія свідоцтва про народження дитини та медична довідка.

Подати документи до шкіл можуть батьки, опікуни або законні представники дитини. Їх потрібно принести особисто або надіслати на «електронку». Чи можна зареєструвати майбутніх першачків онлайн за посиланням:
https://school.isuo.org/

Для дітей-переселенців процедуру зарахування дещо спростили, зазначила чиновниця. Якщо документи втрачено, то достатньо буде довідки про взяття на облік як ВПО. Потрібно лише із нею звернутися до найближчої школи.

«Важливо, щоб хлопці та дівчата, які виїхали з «гарячих точок», не «втратили» цей навчальний рік. Майже 9 тис дітей-переселенців вже записалися до шкіл області. Але це лише п’ята частина. Закликаємо батьків не зволікати», – додала Ольга Горб.

Загалом в Україні до перших класів зарахували вже понад 300 тисяч дітей.Back to top button