ДніпроСпорт

Кривбас забив перші голи в чемпіонаті

«Зоря» та «Кривбас» закрили програму п’ятого туру УПЛ, видавши, мабуть, найяскравіший матч із тих, що пройшли в неділю, 2 жовтня.

Гості відкрили рахунок уже на десятій хвилині, коли Мацапура сфолив у своєму штрафному майданчику (не вперше цього сезону), а Хобленко реалізував пенальті. Втім, довго порадіти підопічні Юрія Вернидуба не вдалося. Вже через сім хвилин новачок «Зорі» Кірюханцев відгукнувся на простріл Булеци з правого флангу – 1:1. А на 28-й хвилині Кирюханцев записав на свій рахунок дубль. Зазначимо, що на цей раз йому асистував інший дебютант «Зорі» — Євген Шахов.

Номінальні господарі й надалі атакували гостріше і могли не раз збільшити перевагу у рахунку, але чудово діяв у рамці голкіпер «Кривбасу» Сарнавський. А на 66-й хвилині гості вирівняли становище. Волошин опинився у потрібному місці та добив м’яч, відбитий перед цим Мацапурою — 2:2.
«Кривбас» нарешті забив перші м’ячі в нинішньому сезоні, але разом з «Інгульцем» та «Чорноморцем» продовжує залишатися командою, яка ніяк не може перемогти.