ДніпроСуспільство

Криворізькі рятувальники отримали 6 нових спецавтомобілів

Пожежно-рятувальні підрозділи ДСНС Кривого Рогу отримали ще 6 спеціальних автомобілів, спецоснащення, аварійно-рятувальний інструмент та бронежилети. Про це повідомив начальник військової адміністрації міста Олександр Вілкул, передає Телеканал D1.

Він зазначив, що додаткові машини – це врятовані життя і зміцнення оснащення наших пожежників.

Відтепер у розпорядженні рятувальників є автомобіль спеціального призначення для складних пожеж «Man», обладнаний установками порошкового, водяного та пінного пожежогасіння, автомобіль підвезення води «Scania», пожежні автомобілі «Mercedes» та «Volvo», аварійні рятувальні автомобілі Dodge та Рeugeot.

Також рятувальників забезпечують паливом, обмундируванням та резервними сухпайками.

«Ведемо системну роботу за допомогою у забезпеченні технікою не лише наших військових частин, а й пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС міста. Нині, в умовах війни, вони і ліквідують пожежі, і займаються рятувальними роботами та розмінуванням. У квітні наші рятувальники вже здобули 12 спецавтомобілів, які доставили з Норвегії. Зараз ще 6 спеціальних автомобілів, спецоснащення, аварійно-рятувальний інструмент та бронежилети. Сьогодні, коли ворог постійно обстрілює мирні громади, роботи достатньо», — розповів Вілкул.Back to top button