Канал Д1Простір СвободиСуспільство

Кожен з нас — вже інша людина: TAMERLAN на D1 

Співак, військовослужбовець ЗСУ TAMERLAN доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1, присвяченому роковинам війни.

Кожен з нас сьогодні, в цю річницю, вже інша людина. До 24 лютого у мене була інша професія, тому військове ремесло я вчив весь рік. Приємно був вражений тим, що у нас круті, креативні та безстрашні люди. Я дуже пишаюся тим, що з кожним днем ми черпаємо ту саму мотивацію заряджати один одного. 

Я пам’ятаю, коли у березні виходив в ефір, то розповідав про першу пісню, яку записали на диктофон під обстрілами. Мені здається, це були ті самі емоції, які були в кожного, хто став на захист нашої Держави. Зараз однозначно змінилася тематика і енергія пісень, які пишуть наші артисти. Зараз не до танців, не до інших моментів. Зараз ми сконцентровані на тому, щоб довести нашу перемогу до кінця. 

Я хочу звернутися до всіх наших громадян. Кожен з нас довів, що ми, сучасні українці, це супергерої сучасного світу. І цей рік був не простий. Він багато чого показав. Дуже сильно подорослішали наші діти. Я хочу підтримати кожного з нас, кожного, хто тримає свій фронт. У кожного свій об’єм роботи, і я хочу, щоб ми не забували, що ми українці, і все у нас буде добре, все буде Україна!Back to top button