Канал Д1Простір СвободиСуспільство

Кожен на своєму місці, і це — найголовніше: Оксана Пекун на D1

Народна артистка України, співачка та телеведуча Оксана Пекун доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про допомогу ЗСУ.

З перших днів війни ми були в шоці, намагалися зрозуміти, що робити. У мене був таких шок і паніка, що навіть голос пропав. Я пам’ятаю, як колись мама казала — не дай Боже вам дізнатися, що таке війна… Але, ми це пережили, і коли рашисти пішли з Київщини, я взяла себе в руки, ми почали робити благодійні концерти для військових, для Збройних сил, для Національної гвардії. Кожен на своєму місці. Я змогла свої сили докласти, свій шматочок внести до перемоги. Вселяти позитив та віру своєю творчістю. Ми порахували з чоловіком, за останній час ми провели більше 40 благодійних концертів. Коли дивишся в очі військових, ти розумієш, що вони пережили. Іноді ти виступаєш, і сльози течуть по обличчю, тому, ти розумієш, що нічого більше зробити не можеш, крім того, що подарувати пісню. Але цією піснею ти викликаєш емоції, а ці емоції будуть тримати людей ще довго. Ми даруємо позитив і віру, і найголовніше — віру в себе. Ми даємо можливість простого позитиву такими речами. 

Про те, що надихає та надає сил. 

Я просто начитаюся інформації, надивлюся, наберуся тієї злості, переформатую це і передаю позитив. А ще, моє натхнення — це мій онук. Я намагаюся набиратися емоцій саме спілкуючись з ним. Але був момент, коли я з ним погуляла, ми прийшли, це було 18 січня, і мені діти говорять — а ти знаєш, що сталося в Броварах? А я не знала. Це коли сталася ситуація з гелікоптером і дитячим садочком. І я почала ридати. Я два дні була в шоці. Але я зібралася. Бо лише своїм позитивом та настроєм я можу заряджати та допомагати. І я брала участь в благодійному концерті в Броварах на лікування діткам і сім’ям. Моя творчість завжди з великою душею і великим серцем.

Побажання українцям. 

Найголовніше бажання — це перемога. А ще, сил, міцності та витримки нашим силам оборони, всім, хто захищає Україну. Я бажаю вам сили і отого нерва, щоб здолати ворога.Back to top button