Канал Д1Простір СвободиСуспільство

Кожен має працювати на перемогу: Павло Зібров на D1

Народний артист України, співак і композитор Павло Зібров доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про шоу “Я люблю Україну”.

Запросили команду дорослих співаків, блогерів, спортсменів, театралів, ми сперечалися і доводили, хто знає краще українську. Воно в ігровій формі, м’якенько, з посмішкою, розказали, показали. Не треба соромитися, якщо говориш неправильно, треба говорити. Тебе поправлять ніжно та лагідно, і ти перейдеш на солов’їну. Головне, щоб практика була. Всюди говори українською. Бо все є Україна і все буде Україна. 

Про флешмоб “Жовта стрічка”.

Щоб нагадували. Щоб куди ти не подивився, тобі нагадували, що ти в Україні. Це наша земля. І жовта стрічка буде нагадувати, що ти українець. 

Про українську пісню та музику сьогодні.

Такий ривок пішов. Я чекав цього, бо останні 10-20 років засилля було російського контенту. Зараз перейшли на українську пісню, і нашу культуру починають знати в Європі. В Америці відкрили конкурс патріотичної української пісні. Зараз ще конкурс “Співай українською”. І найкращі матеріали розсилають на всі радіостанції Європи. І будуть звучати українські виконавці. Це велика справа. І молоді нашої багато, вони передові. Рушійна сила.

Про конкурс “Співай рідною”.

В Каліфорнії є станція українська, називається “Етно-радіо”. І вже другий конкурс, міжконтенитальний конкурс української пісні проходить. Люди присилають пісні, ми їх прослуховуємо. І цей флешмоб шириться по земному шару. З Антарктиди приходять пісні, які наші хлопці записали на станції. Хіба можна здолати таку націю? Покорити її? Ні!

Про творчість. 

Зараз закінчили пісню “Я люблю тебе, Україно”. Я признаюся в коханні Україні. Получився такий гімн, дуже лірична пісня. Зараз зводим музику, там багато інструментів, треба привести її до ладу. Потім думаю, що потрібно записати декілька українських пісень і зробити обробку. Зараз зробив пісню “Білий цвіт на калині”, їй 35 років, в мене було її аранжування, а зараз буде нове. Прочитання таке, що сльози йдуть. Можна вдихнути в популярну стару пісню нове аранжування, нове прочитання, і вона по-іншому буде звучати.

Про 8 Березня. 

Дуже несправедливо, що ми обираємо лише один день в році. Жінку потрібно балувати не один раз. Я не називаю це 8 Березня. Приходить весна, приходять почуття. Весна буде не тільки в душах дівчат і жінок. Весна приходить в Україну. І буде весна по всій Україні. Своїх жінок я безумовно привітаю, подаруночки купив, вип’ємо шампанського, прийдуть знайомі, поспіваємо. 

Побажання українцям. 

Не буду оригінальним, побажаю всім перемоги. Від нашої перемоги залежить, як буде жити Європа. Але путін зуби об нас вже зламав. Далі щелепи зламає. Далі все інше. Отже, де б хто з нас не був, кожен має працювати на перемогу. Кожен на своєму місці. Всім здоров’я, дівчатам кохання, Україні — перемоги.Back to top button