ДніпроСуспільство

Кожен має бути на своєму фронті: JEVAGA на D1

Співачка JEVAGA доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про прем’єру пісні «Моя мила».

Це моя друга пісня про Україну, про її незламність, про всю чарівність нашої неньки і, звісно, про віру в перемогу. З початком війни було важко знайти сили та натхнення. Всі думки були про той жах, що коїться. Але потім прийшло розуміння, що кожен має бути на своєму фронті. І мій фронт — культурний. Кліп до пісні ми знімали неподалік від Тбілісі, де я зараз находжуся. На зйомках цього кліпу нам зустрілося маленьке кошеня, воно майже ще не ходило, і воно всеодно слідувало за нами всю нашу зйомку, ми взяли його з собою, я хотіла забрати його додому, але, нажаль, є алергія, і його забрала моя подруга. Тому так вийшло, що ми подарували котику дім, завдячуючи зйомкам.

Про зцілення любов’ю.

Перед записом пісні я лежала з температурою та бронхітом. Я взагалі не могла розмовляти. Я була впевнена, що не зможу записати. Але на ранок запису я була здорова! І це зцілення — через безмежну любов до України.

Про щастя бути дома.

Я бажаю всім повернутися додому, до мирної України. Бо я розумію, як важко всім, хто зараз за кордоном. Як вони мріють повернутися і чекають на цю мить.

Про українське по всьому світу.

Українське — і бренд, і тренд. В Грузії українських прапорів більше, ніж грузинських. Всі нас розуміють та підтримують. Проводяться заходи, постійно відправляються пакунки до України. Грузія з нами, вона наш друг. І світ також з нами.

Про мовне питання.

Я прийняла рішення співати лише українською, і я ловила себе на тому, що і слухаю більше не західну музику, а саме українську. І мені цікаво, хто з’являється, які артисти народжуються. Щодо мовного питання, то я гадаю мова та напад рф ніяк не співвідносяться, я впевнена, що неможна розділяти людей в Україні за мовою. Особисто я перейшла на українську, намагаюся постійно спілкуватися лише нею. Я б дала таку пораду — спілкуйтеся українською, як виходе. І з кожним разом буде виходите все краще. Слухайте українську музику, дивіться кіно та мультфільми українською. Рідна мова — це важливо.Back to top button