ДніпроСуспільство

Корбан програв суд проти загиблого Романа Ратушного та ГО «Захистимо Протасів Яр»

Київський апеляційний суд 22 березня скасував рішення, ухвалене на користь Геннадія Корбана за його позовом до нині покійного активіста Романа Ратушного та громадської організації «Захистимо Протасів Яр». Про це повідомила правозахисниця Євгенія Закревська у Twitter, передає Телеканал D1.

Справа стосується позову Корбана про захист честі та гідності до Ратушного й ГО «Захистимо Протасів Яр». У позові він просив спростувати інформацію про його причетність до компанії ТОВ «Дайтон груп» і спроби забудови Протасового Яру, яку організація й активіст публікували на своїх сторінках у соцмережах. Ще у грудні 2021 року суд зобов’язав Романа Ратушного та ГО «Захистимо Протасів Яр» спростувати зв’язок Корбана із забудовою Протасового Яру. А в якості компенсації «моральних страждань» з Романа і з ГО «Захистимо Протасів Яр» мали стягнути по 25000 грн. і купу судових витрат на адвокатів Корбана.

Після смерті Ратушного на війні його правонаступниками в цій справі стали його батьки. На сьогоднішньому засіданні Київський апеляційний суд ухвалив рішення відмовити Корбану в усіх його вимогах. Адвокати бізнесмена на засідання не прийшли.

Нагадаємо, 24-річний Роман Ратушний загинув 9 червня на Ізюмському напрямку. Він служив у розвідці в 93-й механізованій бригаді ЗСУ «Холодний Яр». Роман був відомим київським громадським діячем, засновникому руху «Захистимо Протасів Яр».Back to top button