ГрошіДніпро

Комунальники Дніпровської міськради значно завищили ціни матеріалів для ремонту електромереж у будинках

КП «Жилсервіс-5» Дніпровської міської ради за результатами тендеру замовило фірмі «Адонія Компані» електромонтажні роботи на 5,5 млн грн. Деякі ціни у підсумковій відомості ресурсів перевищують ціни на ринку. Про це стало відомо з відповідного тендеру у системі «Прозорро», передає Телеканал D1.

За 5,5 млн грн виконають поточний ремонт електромереж чотирьох житлових будинків.

Так, наприклад, світильники e.light.1301.1.100.27.white 100W замовили по 2 186 грн (тут і далі тендерні ціни без ПДВ). Це продукція «E.NEXT». В інтернет-магазинах такі світильники продаються по 387502 грн, тобто принаймні вчетверо дешевше від кошторисної ціни.

Стельові інфрачервоні датчики руху e.sensor.pir.07.white замовили по 2 109 грн. Виробник – група «E.NEXT». На ринку їх продають вшестеро дешевше — по 266363 грн.

Зазначимо, що «Адонія Компані» належить Євгену Олександровичу Григорішину з Дніпра. Чоловік з ідентичними ПІБ здійснював технічний нагляд за ремонтом дороги в Дніпропетровській області скандальною фірмою «Будінвест Інжиніринг», яка належала фітнес-тренерці ексголови ДніпроОВА Резніченко.

КП «Жилсервіс-5» очолює Сергій Файфер, воно підпорядковується Департаменту житлового господарства Дніпровської міськради, яким керує Владислав Грицай.

Back to top button