Комунальники Дніпра отримали генератори від німецьких партнерів (Фото)
У Дніпрі комунальне підприємство «Теплоенерго» отримало чергову партію генераторних установок.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на допис на сторінці комунального підприємства.

Це стало можливим у межах співпраці Дніпропетровська обласна рада та Technisches Hilfswerk.
Підприємству передали п’ять генераторів потужністю від 100 до 125 kVA. Обладнання має посилити енергетичну стійкість об’єктів теплопостачання та допоможе у підготовці до нового опалювального сезону.
У разі можливих перебоїв з електропостачанням генераторні установки забезпечуватимуть стабільну роботу критичної інфраструктури та безперебійне надання послуг мешканцям міста.
Така міжнародна підтримка є важливою для надійного проходження осінньо-зимового періоду та стабільного функціонування системи теплопостачання Дніпра.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Кривому Розі жінка лежала без свідомості в квартирі, де стався витік газу.