Канал Д1СуспільствоЧас блогера

Коли закінчиться війна та чого чекати в травні: відьма та екстрасенс Світлана Павлюк на D1 

Телеведуча, відьма, таролог, фіналістка “Битви Екстрасенсів 18” Світлана Павлюк доєдналася до спілкування у програмі ЧАС БЛОГЕРА на D1.

Про віру.

Спочатку моїй родині розповідали, що як це так, вона стала відьмою, а як ви будете. Якщо мені щось нав’язують, в кого вірити — я відповідаю — вірте в що бажаєте, але не заважайте віріти мені в те, в що я вірю. Зараз до цього вже нормально відносяться. А тоді мене навіть мій чоловік боявся. Ми як тільки починали відносини, моя свекруха йому казала — та все нормально, нічого такого немає. А чоловік боявся. Зараз вже звик. Він мене зрозумів.

Про передбачення та війну.

Про вторгнення я точно не знала. Бачила, що щось не те. Щось мало бути. Я гадала, буде Майдан, як в 2014 році. Але не думала, що дійде до такого. Але війну саме я не бачила. До останнього в неї не вірила.

Про напади після перемоги.

Вони будуть сидіти в такому страху, але чекати нападів треба. Ця війна ще не скоро закінчиться, це ще не скоро. Ми виграємо, прийдемо до перемоги, але вони нам будуть підкидувати подарунки. Восени піде трохи спад, та сторона захоче заморозити конфлікт, і я бачу затишшя. Люди почнуть повертатися до дому, але я не раджу повертатися туди, де багато прильотів.

Про перший тиждень травня.

Травень нічим не буде відрізнятися від квітня. Не варто нехтувати тривогами. Там де загроза — Дніпро, Миколаїв, Суми, Харків — краще виїхати за кордон. Для дніпрян перший тиждень травня існує загроза, та буде більш-менш тихо. Нема такого, щоб всі негайно зібрали валізи та поїхали.

Про травень для всіх українців.

Тим, хто в Україні — не нехтуйте тривогою, оберігайте свою родину. Я би всім рекомендувала трохи себе заспокоювати, більш позитивно дивитися на речі. Зараз всі ми збуджені. Я намагаюся говорити своїм клієнтам, що треба шукати десь позитив. Бути трохи стриманішими. Я за те, щоб люди лікували себе, бо нервовий стан, стрес — від цього з’являються хвороби. Я рекомендую всім зайнятися своїм здоров’ям. Життя не зупинилося, ми живемо, працюємо і будемо жити далі. Я, як і всі, бажаю і чекаю перемоги. І я бажаю всім нам перемоги і щоб всі хлопці повернулися живими та здоровими.Back to top button