ДніпроНадзвичайні подіїПолітика

Колективне звернення Телеканалу D1 до Президента України щодо порушення права на свободу слова

Творчий колектив Телеканалу D1 звертається до Президента України, голови Офісу Президента, Генпрокурора, СБУ, Міністра культури та інформполітики, Нацради з питань телебачення і радіомовлення, Національної спілки журналістів України. 

З першого дня повномасштабного вторгнення Росії на територію України, 24 лютого, Телеканал D1 у щоденному телемарафоні «Простір свободи» висвітлює хід бойових дій на фронті за даним Генштабу ЗСУ, у етері лунають звернення Президента України до українського народу. Щодня до спілкування у наших проєктах долучаються гості – військові, бійці Тероборони, волонтери та представники громадськості, які працюють сьогодні задля нашої спільної перемоги.

У поле зору журналістів Телеканалу D1 потрапляє і діяльність міської влади Дніпра. Ми займались висвітленням таких важливих тем, як витрачання бюджетних коштів на власний піар чиновниками Дніпровської міськради, використання корупційних схем, утиск зі сторони КП «Муніципальна варта» проти малого бізнесу – все це під час воєнного стану.

Ймовірно, діяльність телеканалу заважає меру Дніпра Борису Філатову – очільник міста намагається позбавити нас права мовлення. Також він допускає численні безпідставні звинувачення та образи на адресу телеканалу. Зокрема, назвав діяльність D1 проросійською – у той час, коли двоє наших колег добровільно пішли до лав ЗСУ і боронять країну на передовій.

Звертаємо увагу Президента України, відповідних органів та інституцій на необхідність невідкладно реагувати на порушення права на свободу слова як одну з найважливіших ознак демократичного суспільства.
Back to top button