Канал Д1Простір СвободиСуспільство

Кохання сильніше за війну: Віталій Козловський на D1 

Співак Віталій Козловський доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про день сьогоднішній.

Я зараз себе переналаштував на більш позитивний лад. Я вирішив, що не маю права бути у пригніченому стані. Я зрозумів, що моя професія — це підіймати настрій людям. Я маю дати людям ковток добра. Я був сам у пригніченому стані, я відходив по 3-4 дні, коли приїжджав з концертів від військовослужбовців та переселенців. Тому вирішив дарити лише добро. Через пісні, через спілкування. Для мене сьогодні мій глядач і слухач є дуже зрозумілими. Ми живемо одним днем, сумуємо і радіємо в цьому дні, і віримо в день завтрашній. У нас є друзі, рідні, кохані. Люди, які допомагають нам знайти зерно надії у завтрашньому дні.

Про День закоханих.

Кохання сильніше за війну. Це дуже потужна емоція, дуже сильні почуття, які дають велику наснагу і не дають опустити руки. Вчорашній день був для мене особливим. Він є великим натхненням. Загалом, у мене кожен день є Днем закоханих.

Про зміну психологічного стану. 

Треба дозволяти собі пірнути в цей пригнічений стан. Вічно на позитиві бути неможливо. Якщо вам погано — плачте, розкажіть про це. Я зрозумів, що моя терапія, це мій язик. Вийшов, поговорив, на ранок встав і живеш далі. Жити постійно в пригніченому стані не можна. Люди віддають свої життя на передовій не заради того, щоб ми сиділи і нили. Наша місія жити, виховувати в собі толерантність і стриманість, підтримувати одне одного. Тож, якщо в мене пригнічений стан, я собі його дозволяю. Але виходячи до людей, я не маю права переносити свій стан. Буває такий стан, коли ти деморалізований, і його намагаються зробити наші вороги. І коли ти піддаєшся йому, ти думаєш — ні, не буде того. І віднаходиш в собі сили. Твоя лють є мотиватором працювати. Я настільки вмотивований, щоб робити та творити, їздити на концерти, слухати людей. Сьогодні навіть не про заробіток, це про людське емоційне об’єднання і підтримку одне одного. Це надає мені наснагу творити і співати. Творити пісні, де є не сум, а перспектива і віра у світле майбутнє. Сьогодні хочеться вірити, любити і розповсюджувати саме такі емоції. Саме сьогодні ти розумієш, наскільки важлива емоція любові та підтримки. Це не дає впасти емоційно.

Про нову пісню “Про нас “. 

Ми зняли пісню про нас. Про наші спільні ідеї, про наші пошуки, про наше бажання сьогодні щось робити для людей в цей час. Приємно, що зараз люди інакше дивляться на артистів. А ми — ми любимо, що ми робимо, ми любимо тих, для кого співаємо. І ми створили цей відеокліп. Я вдячний всім, хто працював над цією піснею, всім, хто розповсюджує відео, люди, я вас дуже люблю, я розумію ваш біль і ваше щастя. Ми є незламними, бо ми любимо одне одного і підтримуємо одне одного.

Побажання українцям.

Хочу звернутися до всіх українців. Я вас дуже сильно люблю. І це не порожні слова, не пафосні. Я кажу це від серця, грати такими словами сьогодні неможливо. Просто — я вас люблю. Давайте жити, вірити, творити в цій країні і заради цієї країни. Мені хочеться, щоб люди не просто слухали мої пісні, мені хочеться, щоб мене чули. Зараз пісні українських виконавців — вони про нас, про наше життя. Тому, я бажаю всім любові. Танцюйте, кохайте, співайте, слухайте.Back to top button