ДнепрОбщество

Кібервійська Дніпропетровщини відбили майже 36 тисяч атак з початку року

Цьогоріч ІТ-вартові Дніпропетровського регіону відбили майже 36 тис кібератак в Інтернет-просторі. Це вдесятеро більше, ніж зазвичай. Про це повідомив заступник голови Дніпропетровської ОВА Іван Начовний.

Ворог запускав програми-шпіони, аби проникнути до серверів органів державної влади. Спроби заблокували фахівці обласної військової адміністрації, Нацполіції та СБУ.

«Найбільше кібератак було напередодні повномасштабної війни. Ворог намагався отримати доступ до офіційних баз даних. Діяв переважно через електронні листи. Після мусованих нападів ми посилили кіберзахист регіону і противник втратив запал», – зазначив Іван Начовний.

Він додав, що заради власної інформаційної безпеки краще не відкривати файли від незнайомців в електронній пошті та у месенджерах. Листування – одразу видаляти.

Також запропонував всім бажаючим вступити до ІТ-армії. Для цього – підписатися на Телеграм-канал «IT ARMY OF UKRAINE» і отримати завдання. Вони різної складності, тож приєднатися може навіть той, хто не знається на ІТ-технологіях.Back to top button