ГрошіДніпроНадзвичайні події

Керівники двох КП Дніпровської міськради вкрали п‘ять мільйонів бюджетних гривень на реконструкції парків

Привласнили майже 5 млн грн на реконструкції парків у Дніпрі та утриманні зелених насаджень: столичні поліцейські викрили посадовців на розкраданні бюджетних коштів. У змову вступили керівники двох комунальних підприємств Дніпровської міської ради та трьох підрядних організацій. Про це повідомили у Нацполіції України, передає Телеканал D1.

До злочинної «схеми» посадовці КП залучили підконтрольні підприємства, які були учасниками електронних торгів і фактично змагалися між собою за перемогу.
З переможцем укладали договори на реконструкції парків у Дніпрі, їхнього озеленіння та утримання. Підрядники закуповували необхідні матеріали за завищеними цінами та вносили до актів роботи та послуги, які не проводилися, або виконувались частково. Потім підрядники отримували на свої рахунки гроші з бюджету Дніпра, надлишкові кошти зловмисники ділили між собою.

Лише за кількома договорами сума вкрадених коштів та відповідно завданих збитків становить майже 5 млн грн.

П’ятьом учасникам оборудки, керівникам КП міськради та підрядникам, повідомили про підозру за привласнення та розтрату.

Наразі правоохоронці встановлюють інших учасників «схеми», а також вивчають та аналізують матеріали на предмет правопорушень під час проведення робіт на інших об’єктам у Дніпрі.Back to top button