ДніпроСуспільствоЧас блогера

Йдемо вперед з надією та вірою: Олег Фідельський на D1

Співак Олег Фідельський доєднався до спілкування у програмі ЧАС БЛОГЕРА на D1.

Про творчість.

Я з 7 років навчався у музичній школі, далі училище, університет, з музикою все життя, вже більше 20 років. Перша пісня була про любов, вона називалася “Кохана”. Вона написана була ще у мої 17 років, стояла на поличці. А після одного з відвідувань студії звукозапису товариш запропонував її записати. І так вона з’явилася у масах та моїй творчості.

Про пісню “Завжди”.

Вона про почуття, про ту любов, яку неможливо роз’єднати. Зараз багато сімей роз’єднані, але я впевнений, що це на короткий час. Адже серця, які б’ються в унісон, завжди будуть разом.

Про вплив війни на творчість.

Фактично проєкт Фідельський ми створили у лютому 2022. Тоді і мали презентувати пісню “Завжди”. Та коли прийшов ворог на нашу землю, ми все відсунули на бік. Я написав дві пісні про наших українців та Україну. А тепер ми вирішили презентувати пісню “Завжди”. У березні-квітні будемо прем’єрити ще одну нову пісню.

Про культурний та інформаційних фронти.

Це надзвичайно важлива складова. Бо без масового розповсюдження інформації нас би просто злили з лиця землі. Світ би не дізнався тієї правди, яка є. Культурне життя також висвітлюється. І як ніколи зараз потрібна українська мова, українська музика. З 24 лютого багато в кого змінилися бачення, більше стало справжнього українського контенту.

Про найближче творче майбутнє.

Є в планах записати фіт, є багато ідей, з часом все розкажу.

Побажання українцям.

Бажаю не втомлюватися, й и вперед з надією та вірою. Ми однозначно переможемо, у нас немає іншого варіанту, немає іншого виходу. Слава нашим героя, слава Україні.Back to top button