ДнепрОбщество

Із акторів в волонтери: Дніпровський театр Шевченка перетворився на центр допомоги військовим

Творчий колектив Дніпровського Національного Академічного Українського музично-драматичного театру імені Шевченка організував справжній волонтерський центр. Актори і музиканти, всі працівники плетуть сітки, ліплять вареники, шиють балаклави. Усе – для військових, які виборюють мир в Україні. Про це повідомляє журналіст Телеканалу D1 Олексій Доніченко.

У художній залі, де у мирні часи створювали декорації для вистав, нині плетуть маскувальні сітки. Заслужені та народні артисти, костюмери й гримери – усі разом долучились до роботи. Кажуть – за день можуть сплести кілька сіток.

Поряд – ще один «фронт» робіт. Там шиють розгрузки для бронежилетів. У швейному цеху замість сценічних костюмів тепер роблять балаклави і флісові кофти для бійців. А ще футболки, шорти та спідню білизну для поранених захисників.

Не залишились осторонь і музиканти театру. В оркестровій кімнаті облаштували свій волонтерський осередок. Не забувають артисти і про звичну для себе театральну роботу. Кілька разів на тиждень їздять з благодійними виставами до військових та переселенців.

Кипить робота і в театральному кафе – артисти готують смаколики для захисників. Ліплять вареники, голубці, пиріжки. Усе передають військовим.

Війна змінила наше життя. Ось так наш улюблений театр перетворився на центр допомоги військовим і надихає їх на перемогу.Back to top button