ДнепрОбщество

Ірина Зайцева: «Розкручена пропагандистська машина працює на рашистів безвідмовно»

В ефірі програми «Обережно, ФЕЙКИ» виконавча директорка телеканалу Ірина Зайцева розповіла про свіжі росфейки та поділилася гарною новиною про колапс російської економіки.

Про фейкові повідомлення.

Отже, пішла інформація, що начебто від співробітників СБУ надходять повідомлення, в яких говориться про скачування архіву з нібито важливою інформацією. Звісно, СБУ офіційно повідомила, що ніяких розсилок вони не проводять. Тож, таке повідомлення слід відразу видалити і ні в якому разі нічого не скачувати собі ні на які гаджети.

Про пасхальні погрози.

рф вирішила налякати наших вірян, і стала розповсюджувати інформацію про провокації, що пов’язані з богослужіннями. Нібито 70 диверсійних груп на пасхальних святкуваннях в кількох областях України будуть працювати, що буде велика кількість жертв. Тож, як правило рф запускає таку інформацію, коли сама готує провокацію. Ми нагадуємо — зараз завжди слід бути уважним і обережним. І завжди слід дивитися, від кого надходить подібна інформація і кому все це вигідно. Як тільки ми відповімо на це питання — все стає зрозуміло.

Про фейк щодо компенсації за втрачене житло від окупантів.

У Маріуполі окупанти схиляють населення до співпраці, обіцяючи виплати за зруйноване житло. У такий спосіб ворог намагається провести рублеву окупацію, щоб потім ізолювати населення за прикладом ОРДЛО. А наступним кроком стане примусова відмова від громадянства України.

Про Херсон.

Там готують населення до проведення референдуму. Скоріш за все, хочуть його до 9 травня провести, щоб свому царю-батюшкє показати, який, наче клоп, не вилазе зі свого бункеру. І для того, щоб підштовхнути людей, провокують ситуації — нібито то ЗСУ підтягнули Гради, щоб обстрілювати людей. Розумієте? Росіянці — реально покидьки. Вони кажуть — якщо не бажаєте постраждати від Градів, оголошуйте, що ви бажаєте в росію і ми вас захистимо.

Про відмазки росіянців.

Їхня пропагандонська машина зараз каже, що це не тому вони за 4 дні не захопили Україну, а тому що вони «воюють з НАТО». Вони кажуть, що не з українцями вони воюють. Тому що не очікували такого супротиву. Ось і кажуть, що тут самі найманці, а не українці. А розповсюдження таких фейків каже про те, що вони дуже бояться. У них істерика.

Про бактеріологічні лабораторії.

Сьогодні цей фейк ніби вчипований у голову кожному росіянцю. Вони кажуть — у нас тут хімічні та бактеріологічні лабораторії. Вже їх мікробіолог виступив та розповів, що ніякої біологічної зброї тут нема, що люди просто не знають назв патогенів.

Про колапс економіки ерефії.

Голова центробанку рф Набіулліна заявила, що скоро на країну чекає економічний колапс. Я не знаю, що з нею після цього буде, та слід за нею Собянін оголосив про 200 тисяч безробітних у москві, які втратять роботу через санкції європейських компаній. Та він сказав, що ж багато роботи в парках. І ось ця новина — не фейк. Це їх правда. Тому яка може йти мова про виплати окупантів маріупольцям, коли в них сотні тисяч людей лишаються без роботи?

Про хороше.

Порти всіх країн ЄС закрили доступ для російських кораблів. Заборона стосується всіх суден під російським прапором. І це не фейк. Це — гарна новина.

Повну версію програми дивіться тут.Back to top button