ДнепрОбщество

Ірина Зайцева: «Рашиська пропаганда — цинічна, безжальна та аморальна»

В ефірі програми «Простір свободи на D1» виконавча директорка телеканалу Ірина Зайцева розповіла про російські фейки та їхню гнилу сутність.

Про російські фейки.

Взагалі фейки — це дуже серйозна наука, що зараз помножена на мільярди російських рублів. Вона реально вторглася на територію України. Головна задача росфейків — щоб українці захвилювалися і перестали вірити своїм військовим.

Про фейк в Енергодарі.

Окупанти готують чергову провокацію в Енергодарі, щоб звинуватити ЗСУ. Наче там знайдуть схрони нашої зброї та снарядів. Чому це важливо — бо там атомна електростанція. І рашисти хочуть показати, що нібито наші заклали там зброю, аби залякати всю Європу радіаційною хмарою. Такі фейки направлені не тільки на Україну, а на Європу. Що було насправді — приїхали рашисти, перевдягнули своїх в цивільний одяг — і все по сценарію. Тож, черговий фейк та чергове намагання посварити Україну з Європою.

Про фейк щодо морпехів в Маріуполі.

На початку квітня була вкинута інформація, що морпехи в Маріуполі стали масово здаватися в полон. Вони це показували на своїх каналах. Та є аналітика Томаса Купера, стосовно нестиковок у відео зі «здачею в полон» українських морпехів. Він показав, що там навіть не було того батальону, про який писали рашисти. А друге, на що він звернув увагу — це на зовнішній вигляд людей. На їхнє обмундирування. На закриті кармани розгрузок, на ремені, на все — вони просто не могли йти у повному бойому спорядженні.

Про фейк щодо обстрілів Курської області.

Останніми днями роспропаганда розповідає, що блок-пост у Курській області обстрілюється нацистами. Якщо чесно — ну це б буда гордість, якби наші партизани зайшли на територію Курської області. Але, це фейк, який був розроблений щоб показати, що ми нападаємо на росію.

Про фейк щодо мільйона за позицію.

Блондин басков заявив, що Маші Єфросиніной заплатили мільйон доларів за її палку промову. Сказав, багатьом українським селебріті також заплатили по мільйону за хейт-спіч проти росіян. Що йому відповіла Маша можна почути кожному. Я всім рекомендую його подивитися. Всі знають, що наші актори та музиканти займають справжню українську позицію. Хтось з них у волонтерстві, хтось в теробороні, хтось в ЗСУ. Так що, сиділи б там ті блондини слащяві і не тявкали.

Пову версію інтерв’ю дивіться тут.Back to top button