ДнепрОбщество

Ірина Зайцева: «На D1 повертаються улюблені проєкти та запускаються нові програми»

В ефірі програми «Простір свободи на D1» виконавча директорка телеканалу згадала про злочини окупантів, про важливість перевірки інформації та анонсувала нові проєкти, що незабаром вийдуть в ефірі.

Про злочини окупантів.

Та кількість вбитих дітей, що наразі у нас є — 208 — це ж не остаточна цифра. Ми не знаємо, скільки їх у Маріуполі, скільки у Попасній… Скільки вивезено! Втрачено назавжди, розлучено з сім’єю, з батьками. Я гадаю, що остаточну цифру ми довго не отримаємо, бо когось будуть розшукувати, когось знаходити… А мирне населення вони не тільки вбивають, а й вивозять на примусові роботи.

Про центр протидії дезінформації.

При нашому РНБО створений центр протидії дезінформації. І я прошу всіх наших телеглядачів, усіх колег — спиратися на інформацію, яка перевірена і розповсюджується через цей центр. І дуже добре, що зараз наші медійники набувають передового у світі досвіду, як боротися з дезінформацією.

Про проєкти на D1.

З понеділка ми потихесеньку, дуже виважено, дуже обережно, та почнемо відкривати тих покидьків, які повилазили. Ми дивимося у майбутнє, і думаємо про те, що ми будемо робити не лише після перемоги, а вже й просто зараз. Ми трошки почали повертати наші проєкти — «ЧАС БЛОГЕРА“, «Колесо історії». Повертаються наші діточки зі своїм проєктом, який вони отримали від Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність», як перший випуск нашої телешколи. Повертаємо проєкт «Висота». Запускаємо проєкт «Пісні війни», бо музика — це завжди очищення. Ще один новий проєкт буде презентовано у п’ятницю. Це — медичний телевізійний проєкт для наших глядачів. Є ще кілька цікавих проектів, наприклад, зараз йдуть зйомки ряду програм про переселенців, людей, об’єднаних однією бідою. Зовсім скоро цей проєкт також буде презентовано. І це не просто проєкт — це справжні свідчення для історії. Буде на D1 і старт нового пісенного фестивалю, з понеділках починамоємо в соцмережах викладати порядок участі. Ми дамо ефір всім тим, хто хоче співати. У нас е буде переможців і переможених, буде змога показати свої думки, свою музику і заспівати для людей.

Повну версію інтерв’ю дивіться тут.Back to top button