ВійнаДніпроСуспільство

Холодноярці з Дніпропетровщини показали черговий російський трофей, що допомагає бити окупантів

Бійці 93-ї ОМБр «Холодний Яр» використовують техніку, відбиту у рашистів, проти них же. На сторінці бригади у Facebook продовжують розповідати про цікаві російські трофеї, які захопили Холодноярці, передає Телеканал D1.

Цього разу бійці похизувалися БТР, який захопили у Сумській області біля Тростянця. Кажуть, це цікава машинка з автоматичною пушкою «Босфор» 30–міліметрового калібру.

«Саме така пушка використовується на російських військових кораблях. Бронемашина потрапила до нас саме у такому вигляді, як вона є. На ходу. Тепер вона працює на нас!», — розповів офіцер Іван.

Він уточнив, що пушка «Босфор» стріляє на відстань до 2 км бронебійно–трасуючими набоями та до 4 км осколково–фугасними зарядами.
«Дещо схожа на стандартну пушку БМП, але трішки інший механізм роботи. Відмінність полягає у системі охолодженя гармати. Екіпаж – це командир, навідник, механік–водій та 8 бійців десанту».

Коли бійці знайшли цю машину, ворог встиг пошкодити деякі механізми, які українські захисники згодом відремонтували. Розповідають, що це було важко, адже жодної літератури або інструкцій для цієї гармати ніде не знайшли. Тож, довелося розбиратися самотужки.

«Тепер цей БТР вже на повну воює проти ворога, і, гадаю, ми ще зробимо багато добрих справ завдяки такому озброєнню!».Back to top button