ДніпроСуспільство

Харків був, є і буде українським: Руслан Булєнок на D1

Журналіст Руслан Булєнок разом зі знімальною командою телеканалу D1 побували на Харківщині, стали свідками трагедії, яку спричинив руський окупант та взяли участь у «робочому» виїзді наших військовослужбовців.

Про Харківщину.

Були в Харкові і за Харковом. В тих краях, де наші герої кожного дня стримують ворога. Там обстріли кожен день. Місто живе у війні. Але кожного дня ми бачили роботу комунальних служб, всі працюють в режимі нон-стоп. Також ми побували у наших ДСНС, які наразі там працюють. Були у знакових спорудах, на площі Незалежності, в адміністрації. Найбільш постраждала територія Салтівки. Там з кварталу 18-20 будинків вціліло штуки три. Дуже емоційно важко в кварталі Салтівки, де 16-поверхівки… Щодо людей, то в центрі відносно спокійно. А в дальніх районах — люди там також живуть, їм пропонували переселитися, але вони не бажають покинути рідні домівки.

Про харківські бомбосховища.

Метро — одне з головних міст укриття. Деякі люди близько місяця жили там. Навіть не виходячи. Також там було і інформування, і все необхідне для людей, дуже організована була проведена робота. І слід розуміти, що вся робота виконувалася під обстрілами, та зробили все на відмінно.

Про відчуття.

Ми були багато де, спілкувалися з офіційними та неофіційними обличчями Харкова. І зрозуміло, що Харків — був, є і буде українським містом. Спілкувалися і з військовими. Це титани. Неймовірні емоції. Нам дозволили супроводити один з виходів, як вони кажуть — «на роботу». Повернулися всі живі й цілі. Відчули, наскільки все це близько та серйозно. Все покажемо в фільмі, який вийде вже незабаром на телеканалі D1.Back to top button